Slovensko & Česká republika
Advokátska kancelária
O nás Právne služby Ľudia Kontakt
Jakub Michalica Advokátsky koncipient
Venuje sa:
Právu verejného obstarávania Obchodnému právu Občianskemu právu

Mgr. Jakub Michalica

Jakub je absolventom Právnickej fakulty Trnavskej univerzity v Trnave (Mgr.).

Od roku 2020 pôsobí v spoločnosti AGM partners s.r.o., pričom od roku 2021 nastúpil na pozíciu advokátskeho koncipienta.

Od svojho nástupu do advokátskej kancelárie AGM partners s.r.o. sa predovšetkým venuje oblasti práva verejného obstarávania, obchodného a občianskeho práva.

V rámci svojej špecializácie úzko spolupracuje na projektoch verejnej hromadnej dopravy, venuje sa verejným obstarávaniam v telekomunikáciách, publikuje odborné články najmä v oblasti verejných obstarávaní a poskytuje rozhovory a vyjadrenia k rôznym témam pre médiá.

Jakub aktívne ovláda slovenský, český a anglický jazyk.

Bratislava

Bazová 6/A 821 08 Bratislava Telefón: +421 948 136 808 E-mail: info@agmpartners.sk

Praha

Sokolovská 663/136c, Karlín 186 00 Praha 8 Telefón: +421 948 136 808 E-mail: info@agmpartners.sk

O nás

Sme advokátska kancelária už viac ako 10 rokov pôsobiaca v česko-slovenskom regióne. Tešia nás náročné a komplikované právne prípady vyžadujúce širší obchodný pohľad a vysoké nasadenie. Dôraz kladieme na kvalitu nami poskytovaných právnych služieb a praktickosť ponúkaných riešení, bez dlhých a pre klienta neprínosných teoretických právnych analýz.

Tím našej advokátskej kancelárie pozostáva z kvalitných a skúsených právnikov vždy pripravených reagovať na požiadavky klienta. Nami ponúkané riešenia právnych problémov vychádzajú z dlhodobých skúseností a špecializácie na uvedené právne odvetvia. Sme radi, že nám klienti dôverujú.