Slovensko & Česká republika
Advokátska kancelária
O nás Právne služby Ľudia Kontakt
Lucia Lukáčiková Advokátsky koncipient
Venuje sa:
Právu verejného obstarávania Právu IKT Obchodnému právu Občianskemu právu

Mgr. Lucia Lukáčiková

Lucia je absolventkou Právnickej fakulty Trnavskej univerzity v Trnave (Mgr.).

Od roku 2022 pôsobí ako advokátska koncipientka.

V roku 2021 nastúpila do advokátskej kancelárie AGM partners s.r.o., kde sa predovšetkým venuje oblasti práva verejného obstarávania, práva informačných a komunikačných technológií, obchodného a občianskeho práva.

V rámci svojej špecializácie úzko spolupracuje na projektoch verejného obstarávania pre mestá SR, prispela k riešeniu káuz pre protikorupčnú organizáciu, spolupracovala na príprave novely zákona o majetku obcí

Lucia aktívne ovláda slovenský, český a anglický jazyk.

Bratislava

Bazová 6/A 821 08 Bratislava Telefón: +421 948 136 808 E-mail: info@agmpartners.sk

Praha

Sokolovská 663/136c, Karlín 186 00 Praha 8 Telefón: +421 948 136 808 E-mail: info@agmpartners.sk

O nás

Sme advokátska kancelária už viac ako 10 rokov pôsobiaca v česko-slovenskom regióne. Tešia nás náročné a komplikované právne prípady vyžadujúce širší obchodný pohľad a vysoké nasadenie. Dôraz kladieme na kvalitu nami poskytovaných právnych služieb a praktickosť ponúkaných riešení, bez dlhých a pre klienta neprínosných teoretických právnych analýz.

Tím našej advokátskej kancelárie pozostáva z kvalitných a skúsených právnikov vždy pripravených reagovať na požiadavky klienta. Nami ponúkané riešenia právnych problémov vychádzajú z dlhodobých skúseností a špecializácie na uvedené právne odvetvia. Sme radi, že nám klienti dôverujú.