Slovensko & Česká republika
Advokátska kancelária
O nás Právne služby Ľudia Kontakt
Dávid Miškeje Advokátsky koncipient
Venuje sa:
Verejným obstarávaniam Obchodnému právu Občianskemu právu

Mgr. Dávid Miškeje

Dávid je absolventom Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave (Mgr.).

Od roku 2022 pôsobí v spoločnosti AGM partners s.r.o., pričom od roku 2023 nastúpil na pozíciu advokátskeho koncipienta.

Počas štúdia absolvoval stáž v Centre pre medzinárodnoprávnu ochranu detí a mládeže a stáž na Okresnej prokuratúre v Bratislave, kde zbieral praktické skúsenosti ako právny asistent.

V AGM partners s.r.o. sa venuje predovšetkým oblasti práva verejného obstarávania, obchodného a občianskeho práva.

V rámci svojej špecializácie úzko spolupracuje s miestnymi samosprávami na projektoch verejnej hromadnej dopravy, venuje sa zákazkám týkajúcich sa informačných technológií a stavebníctva.

Dávid aktívne ovláda slovenský, český a anglický jazyk.

Bratislava

Bazová 6/A 821 08 Bratislava Telefón: +421 948 136 808 E-mail: info@agmpartners.sk

Praha

Sokolovská 663/136c, Karlín 186 00 Praha 8 Telefón: +421 948 136 808 E-mail: info@agmpartners.sk

O nás

Sme advokátska kancelária už viac ako 10 rokov pôsobiaca v česko-slovenskom regióne. Tešia nás náročné a komplikované právne prípady vyžadujúce širší obchodný pohľad a vysoké nasadenie. Dôraz kladieme na kvalitu nami poskytovaných právnych služieb a praktickosť ponúkaných riešení, bez dlhých a pre klienta neprínosných teoretických právnych analýz.

Tím našej advokátskej kancelárie pozostáva z kvalitných a skúsených právnikov vždy pripravených reagovať na požiadavky klienta. Nami ponúkané riešenia právnych problémov vychádzajú z dlhodobých skúseností a špecializácie na uvedené právne odvetvia. Sme radi, že nám klienti dôverujú.